24 marca, 2017

Rolety

PORTOS

Wielkopolski producent wysokiej jakości rolet okiennych. Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet. Intensywny i dynamiczny rozwój firmy PORTOS oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły stać się jednym z wiodących polskich producentów rolet. W asortymencie dostępne są niżej wymienione rolety.

Rolety nadstawne:

Rolety nadstawne, które inaczej możemy nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Firma PORTOS oferuje Państwu niżej wymienione rolety :

– MX 1200

– CC 1000

– TL 1000

– TP1000K

– TP1000K z moskitierą

Rolety zewnętrzne:

Roleta zewnętrzna może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, , a po opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Firma PORTOS oferuje Państwu niżej wymienione rolety :

– OS 2000

– OL 2000

– ST 2000

– RL 2000

– IT 2000

Rolety nadprożowe :

Rolety systemu nadprożowego to specjalny system konstrukcyjny stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Elementy systemu nadprożowego zapewniają szybkie i proste wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne i stabilne mocowanie do elementów konstrukcyjnych budynku oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Stabilność konstrukcji skrzynki zachowana jest dzięki stalowemu zbrojeniu oraz aluminiowym nośnikom tynku. Skrzynka rolety nadprożowej jest w pełni zabudowana. Dzięki temu system ten można idealnie wpasować w koncepcję architektoniczną budynku. Możemy tu zastosować wszystkie rodzaje profili (PA-39, PA-45, PA-52, PVC-37 lub PVC-52) w całej dostępnej gamie kolorystycznej

SPRAWDŹ OFERTĘ (kliknij tutaj)

 

RODZAJE ROLET

Nadstawne

Zewnętrzne