31 lipca, 2017

Pergole

SELT

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku. Specjalizuje się w produkcji wewnętrznych i zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych. Gwarancją jakości produktów są odpowiednie aprobaty techniczne, atesty ITB oraz zgodność z normami europejskimi, co poświadczają znaki CE. System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem. Firma SELT posiada następujące modele pergol :

– Basic – wykonany jest z aluminiowych profili i ocynkowanych elementów (regulowane elementy łączące, mocujące itp.) lakierowanych proszkowo. Elementy łączące profile (głowice) umożliwiają płynną regulację kąta pochylenia profili dachowych pergoli do 20° jak również ich przesuw wzdłużny i poprzeczny,

– Solid – estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że Solid to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca.

http://www.selt.com