31 lipca, 2017

Bramy Garażowe

WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI jeden z największych producentów bram, drzwi i ogrodzeń w Europie. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Drzwi, Bram i Przesłon (EDSF). WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej, którego centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Firma Wiśniowski posiada w swojej ofercie następujące modele bram :

SEGMENTOWE – przeznaczone do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Zbudowana z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z paneli stalowych.

ROLETOWE – przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem,

ROZWIERNE – bramy jedno- i dwuskrzydłowe, przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. To najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

UCHYLNE – przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. To jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

FIRMA WIŚNIOWSKI POSIADA RÓWNIEŻ W SWOJEJ OFERCIE BRAMY PRZEMYSŁOWE :

– SEGMENTOWE

– ROLETOWE

– PODWIESZANE

– HARMONIJKOWE

http://www.wisniowski.pl

HÖRMANN

Hörmann jest jednym z największych producentów w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta.

– BRAMY SEGMENTOWE – wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem -brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży. Firma Hörmann posiada w swojej ofercie następujące modele bram:

– BRAMY UCHYLNE – łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Każda z bram uchylnych Hörmann to ponad 50 lat doświadczeń. Bramy są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

– BRAMY ROLOWANE RollMatic – dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową.

– BRAMY BOCZNE SEGMENTOWE HST – brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem.

FIRMA HÖRMANN POSIADA RÓWNIEŻ W SWOJEJ OFERCIE BRAMY DO GARAŻY ZBIORCZYCH :

Segmentowe bramy przemysłowe,

Bramy szybkobieżne,

Bramy rolowane i kraty rolowane,

Bramy do garaży zbiorczych,

Przeciwpożarowe bramy przesuwne,

Przesuwne bramy wjazdowe,

Kurtyny paskowe,

Bramy wahadłowe,

Bramy do hal sportowych,

http://www.hormann.pl